iTaksi

Taksi Çağırma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 29.16 MB
  • Version v1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma İstanbul Büyükşehir Belediyesi
iTaksi mobil uygulaması sayesinde taksi yolculuklarınız artık hem daha güvenli hem daha konforlu

Ulaşımın en güvenilir ve kolay hali olan iTaksi ile artık bir yerden bir yere gitmek çok kolay! İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yolcu ve taksi şoförleri için olabilecek en iyi yolculuk deneyimini sunmayı hedefliyor. iTaksi uygulamasını hemen yükleyerek en kısa sürede taksi yolculuğunuzu konforlu, güvenli ve kolay bir şekilde başlatabilirsiniz.

iTaksi Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

iTaksi mobil uygulamasını indirerek taksiye binmeden nereye gideceğinizi uygulama içerisinden seçiyorsunuz ve size konum tarifi ile taksi ücretinin ne kadar olacağını belirtiyor. Uygulama içerisindeki "Yolculuk Hesaplama" sayfasına erişerek ödeyeceğiniz ortalama ücreti ve yolculuk sürenizi hesaplayabilirsiniz.

iTaksi mobil uygulaması sayesinde konumunuza en yakın taksi haritada belirir ve tek bir dokunuşunuz ile taksiyi çağırabilirsiniz.

iTaksi mobil uygulamasını kullanarak 3 farklı çeşit taksi çağırarak dilediğiniz gibi yolculuk yapabilirsiniz. İster Klasik Sarı Taksi'yi çağırabilirsiniz, isterseniz rahat bir yolculuk keyfi için Turkuaz Taksiyi çağırabilir, veya en konforlu bir şekilde yolculuk yapmak için Siyah Taksiyi çağırabilirsiniz.

iTaksi Uygulaması Ödeme Seçenekleri

3 Farklı ödeme seçeneği bulunan iTaksi mobil uygulaması sayesinde taksi yolculuklarınızın ödemesini Nakit, Kredi Kartı, veya istanbulkart ile yapabilirsiniz. Yolculuk sonrasında ne kadar ücret ödeyeceğinizi uygulamanın içinde görebilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

iTaksi İle Taksi Şoförünü Değerlendirme

Taksi yolculuğunuz sonrasında iTaksi mobil uygulamasını kullanarak taksi şoförünü değerlendirebilirsiniz. Bu sayede daha güvenli bir yolculuk yaşayabilirsiniz.

 

iTaksi indir
DİĞER SÜRÜMLER